Dziękujemy za obecność na Targach wszystkim mediom. Poniżej zamieszczamy odnośniki do wszystkich artykułów o Targach, jakie udało nam się odszukać.

Targi Ślubne w Garwolinie ruszyły – program dnia

Targi zakończone, Wenecja zdobyta

Targi ślubne rozpoczęte – dzień atrakcji przed nami

Wymarzone suknie na wyciągnięcie ręki

Kinga i Bartek pojadą do Wenecji
Na naszym profilu na Facebooku umieściliśmy obszerną fotorelację z niedzielnej imprezy. Znajdziecie je klikając w: Galeria Facebook

Kochani!

Za nami dzień pełen wrażeń i pięknych emocji. Wasza frekwencja przekroczyła nasze oczekiwania. Dziękujemy, że przyszliście! Dziękujemy Wystawcom, którzy stworzyli niepowtarzalną atmosferę tego dnia. Wasza kreatywność, przedsiębiorczość i życzliwość motywują nas do pracy nad kolejnymi imprezami! Dziękujemy fantastycznemu wodzirejowi i konferansjerowi Rafałowi Folwarskiemu. Poprowadziłeś imprezę po mistrzowsku! Dziś czas na odpoczynek, ale już jutro na tej stronie pojawią się pierwsze zdjęcia i materiały wideo.


Natalia i Daniel, para, która zdobyła nagrodę w naszym konkursie walentynkowym odebrali nagrodę w postaci uroczystej kolacji i pobytu w Parku Rekreacyjno - Biznesowym Las Woda w Wildze. Serdecznie dziękujemy Wam za obecność i życzymy sukcesów w Waszym życiu osobistym.

---


Informujemy, że posiadamy jeszcze kilkanaście wolnych stoik wystawienniczych. Zapraszamy zatem firmy, które chcą wziąć udział w targach do rezerwacji dostępnych stoisk. Przypominamy także, że istnieje możliwość roznoszenia ulotek na terenie hali targowej. W tej sprawie zapraszamy do skontaktowania się za biurem firmy Bright pod nr tel: 882 926 030 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

---

Od dwóch tygodni trwają próby przed pokazem sukni ślubnych i garniturów. Nasze modelki i modele trenują pod czujnym okiem Państwa Magdy i Piotra Kordaszewskich. Autorska choreografia przygotowywana jest pod specjalnie dobrany podkład muzyczny w stylu weneckim.

--

Wodzirej Rafał Folwarski. Fot. Filip Ćwik (Newsweek)Miło nam poinformować, że imprezę targową poprowadzi profesjonalny konferansjer i wodzirej Rafał Folwarski, właściciel firmy Folwarski Event Group z Warszawy. Firma znana jest z prowadzenia licznych imprez targowych i rozrywkowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

--

Kochani! Weszliśmy w ostatni etap przygotowania Targów Ślubnych.

Od wczoraj trwa akcja plakatowania i ulotkowania. Nasze plakaty znajdziecie w Garwolinie a także: w Wildze, w Łaskarzewie, w Maciejowicach, w Rykach, w Dęblinie, w Żelechowie i Kłoczewie. Wkrótce plakaty zawitają do kolejnych miejscowości

Plakaty w Wildze... Plakaty w Łaskarzewie...
Plakaty w Maciejowicach... Plakaty w Dęblinie...

--